Puheenjohtaja/ordförande ja/och tiedottaja/informatör

Tuula Virkki, tuula.virkki(at)luukku.com,
p. 0400 995 516

Varapuheenjohtaja/viceordförande 
Hilkka Piipponen, hilkka.piipponen(at)suomi24.fi

Sihteeri/sekreterare
Diana Olin-Selviranta,  diana.olin-selviranta(at)kolumbus.fi

Jäsensihteeri/medlemssekreterare
Heli Wilkman, heli.wilkman(at)gmail.com 

Emäntä/värdinna
Marion Bärlund, nennebarlund48(at)hotmail.com

Jäsen/medlem  
Elna-Maria Grönholm, 
elna-maria.gronholm(at)hotmail.com 

Varajäsenet/suppleanter:
Else-Maj Annonen, elisa-maj.annonen(at)elisanet.fi

Tarja Elonen, tarjahannele.elonen(at)gmail.com

Elias Himanen, elias.himanen(at)gmail.com

Tarja Sola, tarjahelena.sola(at)gmail.com

Linnea Sonntag, linnea.sonntag(at)luukku.com


Kutsumme kaikkia Porvoon kaupungista eläkkeelle jääneitä mukaan toimintaamme ja kehittämään yhdistystämme. Voit liittyä jäseneksi täältä >
Vi inbjuder alla som har blivit pensionerade från Borgå stad med i verksamheten och utveckla vår förening. Du kan bli medlem här >



.